Forum Travian

Sojusz =*KoH*=


#1 2008-01-12 13:44:28

bodygard0007

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Off na Mar_igr

Przyjaciele mamy  niewielki problem który może przeistoczyć sie w bardzo duży problem! Ten problem to Mar_igr on na razie tylko atakuje Paździocha ale niedługo może zacząć atakować nas ja jestem niedaleko Paździocha ale mój woj sam sobie nie poradzi z Mar_igrem (szczerze to ja go sie trochę boje). Przoszę was o atak na niego by tylko wybić mu woja w głównej osadzie ta akcja by wyglądała tak (to na razie są moje plany) [zależy kto mnie by poparł] nieważne ze jesteście od niego 10 czy 15h drogi od niego może nawet więcej ale co z tego. Wyglądało by to tak każdy kto może by wysłał do niego swojego woja żeby go zniszczyć {atak normalny} ja następnie po waszych atakach wysłał bym do niego tarany i katapulty zniszczył bym mu koszary i stajnie żeby nie mógł robić woja i może by sie przestraszył taki mam plan mniej więcej ale go trzeba by jeszcze dopracować. Piszcie co o tym myślicie albo wasze propozycje ataku na niego!! piszcie co wam do głowy wpadnie czekam!

Offline

 

#2 2008-01-12 15:26:47

x-kamil12

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Off na Mar_igr

najpierw musisz go  dobrze zeskanować, skanuj go od czasu do czasu i przesyłaj mi raporty. OK! później coś postanowimy

Offline

 

#3 2008-01-12 16:04:37

bodygard0007

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Off na Mar_igr

ok bende go skanowal, ale bedzie gozej jak on wysle woja na mnie za skan ibedzie mnie atakowal ale wtedy zorganizujemy akcje def:zadowolony:

Offline

 

#4 2008-01-12 16:44:30

x-kamil12

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Off na Mar_igr

no też taka prawda, dobra rób według twojego uznania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl